TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
 
Prezentowa akcja urodzinowa w Monnari!
PREZENTOWA AKCJA URODZINOWA W MONNARI!W świecie mody, pewne marki wyróżniają się nie tylko swoją niepowtarzalną estetyką, ale również długą i bogatą historią. Jednym z takich triumfujących brandów jest Monnari - synonim niepowtarzalnego designu i elegancji, która przetrwała przez lata. W związku z jubileuszem 25-lecia, marka Monnari przygotowała coś specjalnego dla swoich klientów akcja prezentowa odbywa się we wszystkich salonach stacjonarnych w całej Polsce!


Marka Monnari swoją przygodę rozpoczęła u schyłku lat 90’tych, jako niewielka, łódzka firma specjalizująca się w produkcji bluzek. Z czasem rozwinęła się i stała ogólnopolskim brandem dla pewnych siebie kobiet! Od 25 lat nie zmieniło się jedno: Monnari od samego początku wyznawało zasadę, że moda to nie tylko ubrania – to sposób, w jaki wyrażamy siebie i naszą wyjątkowość.


Monnari zainspirowane siłą kobiet, od 25 lat swojej działalności, chce eksponować kobiecą unikalność. Oferowane przez firmę kolekcje pozwalają wyrazić własny styl i wyjątkowość. Firma daje kobietom narzędzia do wyrażania siebie - od klasycznych, eleganckich kreacji po nowoczesne projekty tworzone w duchu zmieniających się trendów. Wszystko po to, aby każda z Was mogła czuć się wyjątkowo.


Odbierz swój urodzinowy prezent od Monnari


Obchodząc swoje urodziny, Monnari chce podziękować klientom za długotrwałe wsparcie i zaufanie. Dlatego przygotowała wyjątkową akcję. To doskonała okazja, by skorzystać z oferty Monnari i zdobyć fantastyczne prezenty.


Przy zakupach za minimum 200 zł: Wybierz jeden z breloków z funkcją ładowania.


Przy zakupach za minimum 1000 zł: Otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 zł, którą możesz wykorzystać na zakupy lub podarować komuś bliskiemu.


Monnari obdaruje Cię również voucherem na eleganckie walizki, które sprawdzą się doskonale w podróżach, a do każdych zakupów otrzymasz torbę shopper za 1zł!
KONTAKT
Ul. Powstańców Warszawy 4
39-300 Mielec
Tel: (17) 749 23 50

DOJAZD
Do Galerii Navigator dojedziesz autobusem linii:
2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 21, 22, 23, 36

ZARZĄDCA CENTRUM
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Czwartek:
10.00 - 21.00
Piątek - Sobota:
9.00 - 21.00
Niedziela (handlowa): 10.00 - 19.00

HIPERMARKET E.LECLERC
Poniedziałek - Sobota: 7.00 - 21.00
Niedziela (handlowa): 9.00 - 20.00

KINO CINEMA 3D

Otwarte zgodnie z repertuarem

CALYPSO FITNESS

Nieczynne do odwołania

STACJA PALIW E.LECLERC
Poniedziałek - Sobota: 6.00 - 21.00
Niedziela: 9.00 - 19.00


facebookion